PL EN CZ

O firmie

Exelsior Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów opakowań z tworzywa PET.
Firma działa na rynku Polskim od roku 2003. W pierwszych latach istnienia skupiała się na dostarczaniu dla branży mleczarskiej opakowań PET, tj. butelek, nakrętek HDPE i etykiet sleeve. W chwili obecnej oferuje zarówno preformy PET jak i butelki PET przeznaczone do rozlewu mleka i produktów mlecznych, soków, wód mineralnych i napoi, olei, farmaceutyków i chemii.

 
W 2011 roku został oddany do użytku nowy zakład produkcyjny Exelsior Polska Sp. z o.o. w miejscowości Pionki koło Radomia z nowoczesnym parkiem maszynowym. Pozwoliło to na zwiększenie mocy produkcyjnych oraz poszerzeniu oferowanego asortymentu opakowań przy równoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości produktów.
 

Exelsior Polska Sp. z o.o. dzięki własnemu oddziałowi projektowemu jest w stanie przygotować preformę lub kształt butelki według indywidualnych preferencji klienta. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, firma jest w stanie realizować najbardziej skomplikowane projekty, poczynając od dostarczenia i instalacji technologii napełniania i pakowania, skończywszy na dostarczaniu kompletnych materiałów opakowaniowych, takich jak preformy PET, butelki PET, nakrętki HDPE i etykiety.
W przypadku zainteresowania naszym asortymentem proszę nie wahać się skontaktować.